Hermisan

تاریخچه (1980)

نظریه ی آغازین نوآوری در فعالیتهای نوسازی و بهبود در آبیاری ، با توجه به نیازهای محیط زیست آغاز گردید .کمبود در کمیت و کیفیت آب آبیاری ما را مجبور به نشان دادن واکنش بر روی مطالعه ای با هدف ایجاد سازمان با قابلیت پاسخ دهی به نیازهایمان از آبیاری مزارع کرد .

هرمیسن  شریک تکنولوزیکی شما در توسعه ی اهداف پیشرفته ی کشاورزی در آبیاری ، اتوماسیون و کوددهی است و هدف ما دستیابی به بالاترین سطح رضایت مشتریان است.

هرمیسن کلیه کارها نظیر نصب ، مشاوره ، سازه ، مشاوره تکنیکی درباره سیستمهای اتوماسیون برای آبیاری قطره ای اتوماتیک ، کشت در گلخانه ها (باغبانی ، گلها ، گیاهان آپارتمانی .......) و در سطوح وسیع (باغ مرکبات ، باغبانی ، درختان زیتون ، غلات و غیره) را انجام میدهد.

زمینه فعالیت هرمیسن :

 • هرمیسن( اتوماسیون آبیاری )

تولیدات هرمیسن نظیر Hydrocomputer ها و کنترل کننده ها اجازه میدهند که عملیات آبیاری به سادگی انجام شوند .

تجهیزات بسیار موثر و کارآمد این شرکت طیف گسترده ای از راه حلها را ارائه میدهد .

 • هرمیسن( اتوماسیون کود دهی )

ماشینهای پیشرفته ی تغذیه برای دوزکود دهی و مواد شیمیایی برای به حداکثر رساندن بهره وری برای تمام محصولات  نظیر سبزیجات ، میوه ها ، مرکبات ، درختان زیتون ، انگور و غیره در فضای باز و گلخانه ها به مشتریان ارائه میگردد .

 • هرمیسن( اتوماسیون اقلیم/آب و هوا )

مدیریت اتوماتیک آب وهوایی هرمیسن باعث بهینه شدن محصولات گلخانه ای میشود .

 

کیفیت هرمیسن

اتوماسیون آبیاری :

هرمیسن رنج وسیعی از سیستمهای اتوماسیون در آبیاری و کوددهی را در بردارد که به ما اجازه ی  نصب و راه اندازی تمام ملزومات را میدهد .

 • Activa programmer
 •  Meridian Controller
 • Hydrocomputer
meridian2
hydrocomputer

Activa Programmer

کنترل کننده آبیاری است و قابلیت تنظیم بصورت ساعتی و روزانه در

هفته دارد و مناسب برای مقیاسهای کوچک مانند پارکها ، باغ ،

زمین فوتبال و غیره میباشد .

 

 

 Meridian Controller

Meridian   مفهوم جدیدی درمدیریت آبیاری و کوددهی با در نظر داشتن کنترل Phو EC و ترکیب کنترل کننده های سنتی با عملکرد بالای Hydrocomputer ها است و برنامه نویسی برای کارها را که سابقاً عملکردی پیچیده بوده بسیار ساده کرده است و برای مدیریت یک سیستم آبیاری توسعه داده شده است که میتواند برای تمام پمپها ، موتورها ، سوپاپها و غیره اعمال گردد.

 

 

Hydrocomputer:

 این سری از هیدروکامپیوترها  به نام Supra نرم افزارها و سخت افزارهایی هستند که برای کنترل آبیاری طراحی شده اند .

مدل  Supra و Clima سیستم یکپارچه ای برای کنترل آبیاری ، کود دهی ، کنترل اقلیم و ارتباطات میباشد که تماما نتیجه ی تجارب هرمیسن و استفاده از آخرین تکنولوژیها در ابزار و سیستمهای اطلاعاتی اتوماسیون است .

اتوماسیون کوددهی : (بهینه سازی)

سیستم کوددهی هرمیسن شامل ماشینهای مجهز برای دوز کودها ، اسیدها ، مواد شیمیایی است که برای بهینه سازی کوددهی به مشتریان پیشنهاد داده میشود با در نظر داشتن ابزارهایی برای مقادیر  PH و Ec   برای آب آبیاری

 • Nutricompact
 •  Nutrivent

 

Nutricompact equipment

سیستم تزریق کود ها ، اسیدها و مواد شیمیایی بوسیله ی پمپها و تانکرهای میکس کننده که این عملکرد توسط کنترل کننده کوددهی  Supra  یا  Meridian  برنامه ریزی میگردد .

 

 ویژگیها :

 • امکان تزریق همزمان 10 محلول کود و 1 اسید ( با قابلیت ترکیب چند اسید در تانکهای مختلف مانند سولفوریک ، نیتریک و غیره ) در شرایط مختلف .
 •  تانکرهای میکس کننده ، که یک محلول از مواد غذایی همگن را تضمین میکند و در نتیجه از اسیدی شدن و تخریب کودها جلوگیری میکند.
 • پمپهای مغناطیسی که یک جریان ثابت و مداوم را به سمت تانکهای مخلوط کن ارسال میکند با چک کردن دوبل Ph  و Ec تضمین میکند .
 • سوپاپهای الکتریکی کود ، که با ایجاد پالس برای باز و بسته شدن جریان به حفظ و پایداری فرمول مورد قبول تولید شده توسط پمپها منتهی میشود .
 • پمپ کود دهی ، که محلول داخل تانک مخلوط کن در خط اصلی را تزریق میکند .
 • پخش کردن محصولات شیمیایی مانند حشره کشها و کلاتها و ....... .

 

Nutrivent Equipment

تزریق کود توسط سیستم ونتوری که با برنامه کوددهی Supra  یا  Meridian  کنترل میشود .

ویژگیها :

 • تزریق همزمان تا 4 نوع محلول کود و 1 اسید .
 • یک مرتبه چک کردن Ph وEc  ( چک کردن دوبل اختیاری است )
 • تزریق کننده ی ونتوری که محول اسید و کود را در طول لوله های آبیاری همگن میسازد
 • سوپاپهای الکتریکی ، که با ایجاد پالس برای باز و بسته شدن جریان باعث حفظ و پایداری فرمول مورد قبول تولید شده توسط پمپها میشود .
 • پمپهای کوددهی که محلول غذای را در لوله اصلی تزریق میکنند .

 

هرمیسن در مدلهای ویژه با کمک مشتریانش نیازهای لازم را در هر پروژه در نظر میگیرد و بهترین راه حل را ارائه میدهد

مدیریت اقلیم / آب و هوا

با راه حل هرمیسن برای آب و هوا ، مشتریان ما میتوانند بهترین نتیجه را در گلخانه ها بگیرند . این سیستم شامل هیدروکامپیوتر و تعدادی چک کننده های داخلی و خارجی گلخانه است که وسایلی نظیر گرم کننده ها ، تزریق کننده های Co2 ، سیستمهای مه پاش ، صفحه ها ، پنجره ها ، فنها و غیره رابرای افزایش بهره وری و استفاده از حداکثر مزایا فعال و کنترل میکند .

قدرت و تنوع ( تطبیق پذیری) :

راه حلهای تکنیکی هرمیسن در ارتباط با مدیریت اقلیم ، ترکیب قدرت و انطباق برای فضاهای باز ( امکان اندازه گیری اطلاعات هواشناسی ) از رطوبت و دمای خاک گرفته تا فعال کردن برنامه های مورد نیاز .

شما قادر به تعریف برنامه برای زمانهای متفاوت در روزهای مشخص  باشید . میتوانید روز را به" دوره های کنترل " با مدتهای متفاوت تقسیم کنید به منظور تعیین کردن شرایط اقلیم غالب در ساعات متفاوت و نیازهای متفاوت گیاه .

 

 

 

تضمین کیفیت :

هرمیسن در تضمین کیفیت بسیار متعهد است

تایید شده توسط AENOR ( انجمن استانداراسپانیا و صدور گواهینامه ی استاندارد) با توجه به استانداردهای UNE-ENE ISO 9002:1996   

در سال 2003 موفق به دریافت تاییدیه برای طراحی ، مونتاژ ، نگهداری سیستمهای آبیاری ، باغبانی و اتوماسیون و همچنین فروش محصولات طراحی شده برای نجهیزات آبیاری و باغبانی شد با هدف ایجاد خدمتی جدید در فرایند کود آبیاری .