درباره ما

درباره ما

شرکت زمین هوشمند

خلاء موجود در استفاده از فناوری‌­های نوین در زمینه‌های مرتبط با کشاورزی، محیط زیست و منابع طبیعی در کشور، انگیزه اصلی تاسیس شرکت زمین هوشمند آینده، به عنوان شرکت تخصصی کشاورزی هوشمند و محیط زیست هوشمند در مجموعه تک‌وست بود.

چشم انداز ما کشاورزی هوشمند بهره ور در کشور است.

ماموریت ما ارائه راهکارهای مبتنی بر فناوری­های نوین در طول زنجیره ارزش کشاورزی است. زنجیره ارزش کشاورزی مجموعه عملیاتی است که محصول اولیه تا مصرف نهایی طی می کند و در این مسیر به صورت زنجیرگونه به آن ارزش اضافه می‌شود. رویکرد زنجیره تامین امکان بهبود کارایی حلقه‌های زنجیره و ارتقای منافع ذی‌نفعان حوزه کشاورزی را فراهم می‌سازد.

ما به ایجاد ارزش، نوآوری و بهره‌وری پایبندیم.

شرکت زمین همچنین نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت هرمیسن اسپانیا را از آن خود کرده که تجربه ارزشمند 40 ساله آن در زمینه اتوماسیون کشاورزی با انجام بیش از 8000 پروژه در سطح بین المللی می‌تواند پشتوانه پروژه‌های کشاورزی هوشمند باشد.

چرا شرکت زمین هوشمند ؟

گستره خدمات

خدمات جامع شرکت در زنجیره ارزش گلخانه از اولین گام یعنی مطالعات گرفته تا طراحی، اجرا، مشاوره بهره برداری و برندینگ و فروش، مشتریان را در طول فرایندهای زنجیره ارزش همیاری می کند.

مهندسی ارزش در طراحی و اجرا  

همگام با اجرای طراحی، تیمی از متخصصین در حال رصد این موضوع هستند که آیا می توان بدون آنکه به عملکرد تعریف شده برای گلخانه آسیبی وارد شود، اقدام به کم کردن اسکوپ، کم کردن هزینه های اجرا، آسان و سریعتر کردن روش اجرای کار و تغییر در طرح کیفیت پروژه با تسهیل استانداردهای انتخابی نمود. فاکتورهای مختلفی از جمله تاثیر اقلیم، مقاومت سازه، فرایند نیروی انسانی، کنترل آفات در فرایند طراحی گلخانه تحلیل می شوند تا نتیجه نهایی طراحی تمام ریسک ها و ناکارآمدی ها را به حداقل برساند.

مدیریت پروژه

هر پروژه منحصر بفردی، دارای تعاریف منحصر بفرد در تشخیص موفقیت و شکست آن پروژه می باشد. این موفقیت در صورتی حاصل می شود که تیم مدیریت پروژه مرتبا از پارامترهای تعریف شده در برنامه جامع مراقبت نماید و در صورت انحراف عوامل برنامه ریزی شده، دلایل را ریشه یابی کرده و با اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه، افزایش بهره وری و تغییر برنامه غیر عملیاتی، انحرافات را از بین ببرد.

عوامل اصلی موفقیت اجرای پروژه، مدیریت صحیح محدوده، زمان، هزینه و کیفیت پروژه می باشد. فلذا، اعضای تیم مدیریت پروژه به گونه ای سازماندهی می شوند که این عوامل را برنامه ریزی و بصورت مستمر نتایج اجرا را کنترل و پایش نمایند. این موضوع با داده های حاصل در امکانسنجی پروژه و بیزینس کِیس و طرح سود ها آغاز می گردد و با مدیریت یکپارچگی اجرای پروژه تا اختتام پروژه و جمع آوری دانش و درس آموخته ها ادامه می یابد.

 نظارت اجرا و نظارت عالیه پروژه

نظارت کمی و کیفی اجرای صحیح پروژه ها، حلقه میان طراحی و اجرا است. کیفیت موضوعی است که برای هر پروژه ای منحصر بفرد می باشد و با توجه به بودجه، زمان اجرای پروژه، پتانسیل های موجود و نیاز بازار تعریف و طراحی می گردد و در طول اجرای پروژه مرتبا کنترل می شود.

کنترل کیفیت با تمرکز بیشتر در مراحل حین اجرا و انتهای آن، اقدام به تشخیص خرابی ها و ارائه گزارشات کنترلی به بخش مدیریت کیفیت می نماید.

نیروی انسانی متخصص

شرکت زمین هوشمند آینده با تمرکز بر استفاده از متخصص‌های طراحی و ساخت گلخانه، کشاورزی، سازه، مکانیک، الکترونیک، عمران و معماری ، سعی در استانداردسازی و ارتقاء سطح خدمات گلخانه ای کشور را دارد. تیم فنی گلخانه شرکت دارای سابقه مدیریت تولید گلخانه‌های بزرگ حدود 20 هکتاری و طراحی علمی و اصولی گلخانه برای چنین پروژه‌های بزرگ مقیاسی هستند.

قابلیت اعتماد

نزدیک به 20 سال است که از عمر هولدینگ تک‌وست می‌گذرد و در این سال‌ها از برترین و شناخته‌شده‌ترین شرکت‌های فناوری اطلاعات در کشور بوده است. پوشش 20 بانک از 37 بانک کشور و صادرات خدمات و محصولات به بیش از 5 کشور جهان شاهد این مدعاست. این پیشینه درخشان، محمل مناسبی برای اعتماد به هولدینگ و شرکت‌های زیرمجموعه آن فراهم می‌آورد. در کنار این، شرکت زمین هوشمند موفق به اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت هرمیسن اسپانیا شده است و این امر قابلیت اعتماد به اصالت محصولات و خدمات پشتیبانی شرکت را تضمین می‌کند.

رضایت مشتریان

شرکت زمین هوشمند کوشیده است تا با ایجاد شبکه شرکت‌های پیشرو در کشاورزی، تنوعی از خدمات و محصولات را برای تامین گستره نیازهای مشتریان ارائه کند. اما رابطه ما با مشتریان پس از ارائه محصولات و خدمات پایان نمی‌یابد. این ارتباط به منظور آموزش‌های لازم درباره استفاده از سیستم‌ها و نیز پشتیبانی از نرم‌افزارها و سامانه‌های ارائه شده حفظ می‌شود تا در صورت بروز هر گونه مشکل، نقایص فنی به سرعت رفع و یا بازیابی داده‌ها صورت گیرد. علاوه بر این، امکان به‌روزرسانی داده‌ها و نقشه‌ها و یا تولید مجدد آنها وجود دارد. توسعه سیستم‌ها نیز با افزودن قابلیت‌های جدید و یا بهبود چارچوب‌های گزارش‌گیری قابل انجام است.

همکاران

مهندس نگینی

مدیر عامل

خانم دکتر مختاری

سمت سازمانی

مهندس درمان

سمت سازمانی

خانم قاسم زاده

سمت سازمانی

مهندس سینا سالارکیا

سمت سازمانی

خانم مهندس محمداسماعیلی

سمت سازمانی