درباره ما

درباره ما

شرکت زمین هوشمند

خلاء موجود در استفاده از فناوری‌­های نوین در زمینه‌های مرتبط با کشاورزی، محیط زیست و منابع طبیعی در کشور، انگیزه اصلی تاسیس شرکت زمین هوشمند آینده، به عنوان شرکت تخصصی کشاورزی هوشمند و محیط زیست هوشمند در مجموعه تک‌وست بود. تجربه ارزشمند مجموعه تک‌وست به عنوان یک شریک راهبردی در ارائه راهکارهای فناورانه با نگاه به روندهای آتی جهانی و براساس تحلیل دقیق شرایط موجود و شناسایی گلوگاه‌­های بهره­‌وری در هر اکوسیستم، چراغ راه شرکت زمین هوشمند آینده در تدوین اهداف، چشم­انداز و برنامه­‌های راهبردی آن به منظور خلق ارزش برای مشتریان خود قرار گرفته است.

چرا شرکت زمین هوشمند ؟

قابلیت اعتماد

نزدیک به 20 سال است که از عمر هولدینگ تک‌وست می‌گذرد و در این سال‌ها از برترین و شناخته‌شده‌ترین شرکت‌های فناوری اطلاعات در کشور بوده است. پوشش 20 بانک از 37 بانک کشور و صادرات خدمات و محصولات به بیش از 5 کشور جهان شاهد این مدعاست. این پیشینه درخشان، محمل مناسبی برای اعتماد به هولدینگ و شرکت‌های زیرمجموعه آن فراهم می‌آورد. در کنار این، شرکت زمین هوشمند موفق به اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت هرمیسن اسپانیا شده است و این امر قابلیت اعتماد به اصالت محصولات و خدمات پشتیبانی شرکت را تضمین می‌کند.

نیروی انسانی دانشی

شرکت زمین هوشمند ترکیبی میان رشته‌ای از زبده‌ترین متخصص‌ها را در زمینه علم کشاورزی، طراحی و پیاده‌سازی سامانه‌های هوشمندGIS ، مدیریت شهری، الکترونیک و مدیریت منابع آب گرد هم آورده است. سرمایه انسانی دانشی ما و نیز دسترسی ما به نیروهای انسانی خارج از شرکت متناسب با هر پروژه، قابلیت ارائه خدمات مهندسی با کیفیت، منطبق بر ویژگی‌ها و امکانات مورد خواست مشتریان را فراهم می‌کند.

رضایت مشتریان

شرکت زمین هوشمند کوشیده است تا با ایجاد شبکه شرکت‌های پیشرو در کشاورزی، تنوعی از خدمات و محصولات را برای تامین گستره نیازهای مشتریان ارائه کند. اما رابطه ما با مشتریان پس از ارائه محصولات و خدمات پایان نمی‌یابد. این ارتباط به منظور آموزش‌های لازم درباره استفاده از سیستم‌ها و نیز پشتیبانی از نرم‌افزارها و سامانه‌های ارائه شده حفظ می‌شود تا در صورت بروز هر گونه مشکل، نقایص فنی به سرعت رفع و یا بازیابی داده‌ها صورت گیرد. علاوه بر این، امکان به‌روزرسانی داده‌ها و نقشه‌ها و یا تولید مجدد آنها وجود دارد. توسعه سیستم‌ها نیز با افزودن قابلیت‌های جدید و یا بهبود چارچوب‌های گزارش‌گیری قابل انجام است.

همکاران

مهندس نگینی

مدیر عامل

خانم دکتر مختاری

سمت سازمانی

مهندس درمان

سمت سازمانی

خانم قاسم زاده

سمت سازمانی