درباره ما

درباره ما

شرکت زمین هوشمند

خلاء موجود در استفاده از فناوری‌­های نوین در زمینه‌های مرتبط با کشاورزی، محیط زیست و منابع طبیعی در کشور، انگیزه اصلی تاسیس شرکت زمین هوشمند آینده، به عنوان شرکت تخصصی کشاورزی هوشمند و محیط زیست هوشمند در مجموعه تک‌وست بود. تجربه ارزشمند مجموعه تک‌وست به عنوان یک شریک راهبردی در ارائه راهکارهای فناورانه با نگاه به روندهای آتی جهانی و براساس تحلیل دقیق شرایط موجود و شناسایی گلوگاه‌­های بهره­‌وری در هر اکوسیستم، چراغ راه شرکت زمین هوشمند آینده در تدوین اهداف، چشم­انداز و برنامه­‌های راهبردی آن به منظور خلق ارزش برای مشتریان خود قرار گرفته است.

چرا شرکت زمین هوشمند ؟

قابلیت اعتماد

نزدیک به 20 سال است که از عمر هولدینگ تک‌وست می‌گذرد و در این سال‌ها از برترین و شناخته‌شده‌ترین شرکت‌های فناوری اطلاعات در کشور بوده است. پوشش 20 بانک از 37 بانک کشور و صادرات خدمات و محصولات به بیش از 5 کشور جهان شاهد این مدعاست. این پیشینه درخشان، محمل مناسبی برای اعتماد به هولدینگ و شرکت‌های زیرمجموعه آن فراهم می‌آورد. در کنار این، شرکت زمین هوشمند موفق به اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت هرمیسن اسپانیا شده است و این امر قابلیت اعتماد به اصالت محصولات و خدمات پشتیبانی شرکت را تضمین می‌کند.

نیروی انسانی دانشی

شرکت زمین هوشمند ترکیبی میان رشته‌ای از زبده‌ترین متخصص‌ها را در زمینه علم کشاورزی، طراحی و پیاده‌سازی سامانه‌های هوشمندGIS ، مدیریت شهری، الکترونیک و مدیریت منابع آب گرد هم آورده است. سرمایه انسانی دانشی ما و نیز دسترسی ما به نیروهای انسانی خارج از شرکت متناسب با هر پروژه، قابلیت ارائه خدمات مهندسی با کیفیت، منطبق بر ویژگی‌ها و امکانات مورد خواست مشتریان را فراهم می‌کند.

رضایت مشتریان

شرکت زمین هوشمند کوشیده است تا با ایجاد شبکه شرکت‌های پیشرو در کشاورزی، تنوعی از خدمات و محصولات را برای تامین گستره نیازهای مشتریان ارائه کند. اما رابطه ما با مشتریان پس از ارائه محصولات و خدمات پایان نمی‌یابد. این ارتباط به منظور آموزش‌های لازم درباره استفاده از سیستم‌ها و نیز پشتیبانی از نرم‌افزارها و سامانه‌های ارائه شده حفظ می‌شود تا در صورت بروز هر گونه مشکل، نقایص فنی به سرعت رفع و یا بازیابی داده‌ها صورت گیرد. علاوه بر این، امکان به‌روزرسانی داده‌ها و نقشه‌ها و یا تولید مجدد آنها وجود دارد. توسعه سیستم‌ها نیز با افزودن قابلیت‌های جدید و یا بهبود چارچوب‌های گزارش‌گیری قابل انجام است.

همکاران

مهندس نگینی

مدیر عامل

خانم دکتر مختاری

سمت سازمانی

مهندس درمان

سمت سازمانی

خانم قاسم زاده

سمت سازمانی

مهندس سینا سالارکیا

سمت سازمانی

خانم مهندس محمداسماعیلی

سمت سازمانی